Mgr. Václav Gerstner, Hošťálkovy 48, PSČ: 793 81, Tel.: 554 649 145, E-mail: borderkolie@seznam.cz

__________

Azer je pes většího tělesného rámce, mohutné postavy, typické samčí hlavy. Na první pohled zaujme nejen statnou postavou, ale také vysokou kvalitou srsti. Azer má velice přátelskou a milou povahu. Všechno, co dělá, dělá s chutí a s největším nasazením. Věnujeme se sportovnímu výcviku. Přestože je to dobrák, který miluje každého, obrana je jednou z jeho nejoblíbenějších disciplín. Přeskoky, freesbee, aportování přímo zbožňuje, míček je pro něj největší odměnou. Věnujeme se také dogtrekingu a skijoringu. Spolu s naší fenkou Fly dovede v zápřahu pořádně zabrat a pomůže mi zdolat každý kopec. Miluje děti, svou rodinu, všechna domácí zvířata a hlavně - je to věrný kamarád, na kterého se můžeme vždycky spolehnout.

Azera tímto nabízíme ke krytí.Jedná se o psa vynikajícího exteriéru a povahy, je tedy naděje, že bude tyto kvality předávat svým potomkům.
-------------------------------------------------------------------------------------------

2. 2. 2017 - Dnes jsi mi odešel. Byl jsi můj nejvěrnější kámoš, průvodce, věčný hráč. Každý, kdo tě znal, si tě musel zamilovat. Děkuju ti za těch krásných 13 let s tebou. Teď už jsi se svou Belinkou, ale Fly a tvoje dcera Aira tě všude hledají. Začíná smutný život bez Tebe. Sbohem, Zeroušku. Budeš nám všem chybět. Čekej na nás, my přijdem.

Azer ve věku jednoho roku

Azer ve věku 3 let

zpět

__________